HAKKIMIZDA


mutfakal.com online satış sitesi, Konya Meram sanayi sitesinde faaliyet göstermektedir. Tamer ERVURAL TMR Endüstriyel Mutfak kuruluşu olan mutfakal.com  Endüstriyel Mutfak sektöründe uzun yıllardır deneyim kazanmıştır. Ayrıca imalat alanında Erdal Endüstriyel Mutfak Ekipmanları  firmamız ise yine Konya 1. OSB de yer almakta ve İstenilen büyüklükteki; Otel, fabrika, restaurant, yurt, dersane, okul, kurs v.b. işletmelerin ihtiyaçlarını anahtar teslimi projelerle problemsiz karşılıyor. Başlıca ürün portföyünde; açık büfe, pişirme ekipmanları, bulaşıkhane ekipmanları, fast-food cihazları, pide&lahmacun ve pasta&börek fırınları, tezgahları v.b. cihazlar bulunuyor. Bu deneyimler sonucu üretilen ürünlerin ve mutfak sektörünün en çeşitli ürünlerini bulabileceğiniz 1 numaralı satış portalı olan mutfakal.com alışveriş sitesinde hergün artan ürün çeşidi ile aradığınız tüm ürünleri bulmak mümkün.

 

 

mutfakal.com üzerinden almış olduğunuz ürünlerin tamamı için müşteri temsilcilerimizden detaylı bir şekilde bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

 

 

Hakkımızda daha fazla bilgi almak için 0332 322 70 03 numaralı telefon ile bizlere ulaşabilirsiniz.Telefon ile müşteri temsilcilerimizi aradığınızda herhangi bir santral veya bilgisayar sistemi değil, sizleri gerçek müşteri temsilcilerimiz karşılayacaktır, beklemeden ve farklı bölümlere aktarılmadan müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.